Japon Balığı: En Güzel Akvaryum Arka Fonlar

En Güzel Akvaryum Arka Fonlar

Akvaryum arka planı nasıl yapılır? Akvaryum arka fon nasıl yapıştırılır? Üç boyutlu akvaryum arka fon yapımı ve En güzel akvaryum arka fon resimleri. Hepsini bu yazıda bulabilirsiniz.


Akvaryumda arka fon konusu en önemli konulardan biridir. Çünkü sadece arka planı değiştirmek ya da akvaryumunuzda arka plan yoksa arka plan eklemek akvaryumunuzu bambaşka bir görünüme sokabilir. Bana göre akvaryum arka planı, akvaryumumuzun genel görünümünü en çok etkileyen unsurlardan biri. Herkesin hayranlıkla izlediği, gıpta ettiği, şirin bir akvaryum oluşturmaksa amacınız, arka plan konusu şüphesiz ki en önemli konulardan.

Öncelikle belirtmeliyim ki, akvaryum arka fon oluşturmanın birçok farklı yolu vardır. Arka camı mavi veya siyah gibi tek renk boyamak, sadece uzun canlı arka plan bitkilerini kullanarak arka plan oluşturmak, akvaryumun arka camının arkasına bir arka plan resmi yapıştırmak ya da arka camın önüne üç boyutlu bir akvaryum arka fon koymak. Hepsi de güzel uygulandığında muhteşem sonuçlar alabileceğiniz yöntemler.

Akvaryum arka camını boyayarak arka plan yapmak

Akvaryumunuzun arka camını sprey boya ile boyayarak tek renk arka plan oluşturabilirsiniz. Mavi ve siyah gibi koyu renkleri tercih ederseniz kontrast daha iyi oluşacak ve daha güzel görüntüler yakalayabilirsiniz.
Arka plan bitkilerini kullanarak arka plan oluşturmak

aquarium background ile ilgili görsel sonucu
bitkili akvaryum arka fon


3 boyutlu akvaryum arka fon yapmak

Üç boyutlu akvaryum arka fonu edinmek için, bazı akvaryum malzemesi satıcılarında bulunan üç boyutlu akvaryum arka fonu satın alıp akvaryumunuza ekleyebilir ya da kendiniz üç boyutlu bir arka plan yapabilirsiniz.

hazır akvaryum arka fon satın alabilirsiniz


strafordan kendiniz de yapabilirsinizArka cama akvaryum arka fon resmi yapıştırmak

En kolay ve zahmetsiz olanı da budur. Ayrıca akvaryumun içine bir şey koymadığınızdan daha güvenlidir denebilir. Burada birkaç akvaryum arka fon resmi paylaşacağım. Bu resimleri ozalitcilerde, copy centerlerde akvaryumunuzun boyutuna göre bastırıp arka camın arkasına yapıştırabilirsiniz. Buyrun örnekler:
Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Üye olmadan yorum yazmak için yorumlama biçimini "adı" ya da "anonim" olarak seçebilirsiniz.